Monoray Arabalı Vinç

Monoray vinçler, tek profil üzerinde ileri-geri, aşağı yukarı çalışan vinçlerdir.Firmamız olarak başta Kocaeli olmak üzere tüm illere monoray vinç satışı ve monoray vinç teknik desteği vermekteyiz.Monoray vinçler halatlı sistemler dahilinde çalışmakta ayrıca çalışma prensibinde diğer vinç grupları ile benzerlik göstermektedir.UVS marka monoray vinçler kullanıcılarına kolaylıklar sunmakta ve manoray vinç hesabı, monoray vinç çizimleri firmamız tarafından yapılmaktadır.Monoray vinçler tek profil üzerinde ileri geri aşağı yukarı çalışan vinçlerdir.

Monoray vinç sistemleri ve iş istasyonu vinç stilleri çeşitli gelir ve dahil olmak üzere, yük asansörü kolaylaştırmak için ek bir dizi kullanılır.

Monoray vinçlerin; taşıyıcılar veya arabası ile arabaları donanımlı olan sabit, havai parçanın sürekli koşmak kaldırın, alt ve yük seyahat askıya yük asansörleri. Arka arkaya taşıyıcıların bir dizi bir tramvay konveyör denir. El arabaları elle itmeli edilir; otomatik elektrikli monoray olduğu gibi dönüşümlü, tramvay hareketi, pneumatic- veya elektrikli traktör sürücüsü tarafından olabilir. iz seçenekleri İki tip vardır.